Dla każdego coś innego, czyli nadejszła wiekopomna chwila

Kiedy blog.pl trafił pod skrzydła Onetu z radością uruchomiłem dodatek licznika. I klapa. Okazało się, że moduł zrobiono w najprostszy możliwy sposób i zlicza każde wyświetlenie, co oznacza, że sam mogę sobie nabić go pięknie wciskają po prostu odśwież. Na szczęście okazało się, że istnieje dodatek umożliwiający podłączenie się do Google Analytics i sprawdzanie rzeczywistych odsłon. Ostatniego listopada nadszedł ten wielki dzień, liczba odwiedzin dziennych osiągnęła rekordową liczbę. W moim przypadku było to aż 69 niepowtarzalnych odsłon w ciągu dnia :). W związku z tym, ze zbliżającym się dwuleciem bloga i z Mikołajem mała rozdawajka.

Zgłaszać się mogą wszyscy mieszkający w Unii Europejskiej, wystarczy wpis w komentarzu z informacją, który tytuł chcecie i adresem mailowym. Można zgłosić się do wszystkich, termin mija w sobotę 8 grudnia o godzinie 23:59, losowanie nastąpi w niedzielę przy pomocy Maszyna Losującego lat trzy. Decyzja Maszyna jest niezmienialna, przypadki wątpliwe rozstrzyga Najwyższa Wyrocznia czyli Małżónka ma. W przypadku zamieszkiwania w Krakowie osoba wylosowana ma prawo wskazania miejsca  w obrębie miasta w które mam dostarczyć książkę. W przypadku małej ilości zgłoszeń istnieje oczywiście szansa na wszystkie trzy jeśli się zgłosicie.

Mała errata:

Fenrir zwrócił uwagę na sprawę o której nie pomyślałem. Jeśli obawiacie się spam-botów to pozostawianie adresu e-mail nie jest konieczne, proszę jednak wtedy pamiętać o kontakcie w przypadku ewentualnej wygranej :)

Do oddania są:

1. Beata Tadla – Pokolenie ’89

2. Saladin Ahmed – Tron Półksiężyca

3. Jan Kostin Wagner – Zima lwów

Biorących udział i ewentualnie również niebiorących prosiłbym o umieszczenie jakiejś informacji o tym wielkim wydarzeniu  na swoim blogu, lub też gdzie indziej :)

40 myśli nt. „Dla każdego coś innego, czyli nadejszła wiekopomna chwila

 1. Gratulacje :) I zgłaszam się do trójeczki.
  Maila nie zostawiam, bo śledzę, co tu się u Ciebie dzieje, więc nie przeoczę wyników :)

 2. Gratulacje z okazji dużej ilości wejść, aczkolwiek zastanawia mnie, dlaczego akurat liczba 69… :D

  Zgłaszam się do numeru 3, w razie czego możesz mi dostarczyć pod Almę :D

  Zaraz umieszczam informację, ale gdybyś zrobił tego Obeliksa w takiej formie, żebym mogła zrobić kopiuj i wklej w charakterze banera, to byłoby cudnie.

  Pozdrawiam i życzę kolejnych wysokich liczb :)

 3. Ja chętnie bym zagarnęła numer 2.Baner wkleiłam :)
  Mail:malczes88@wp.pl
  Pozdrawiam :)

 4. Zgłaszam się do dwójeczki: czasem dobrze poczytać coś rozrywkowego, a ponoć „Tron” do takiej literatury się zalicza:))
  Info o konkursie zamieszczę pewnie dopiero jutro, jak córę do przedszkola wyprawię :))

 5. To ja poproszę: „Tron Półksiężyca”. Moja siostrzyczka o niej marzy. A i ja chętnie poczytam.
  Niestety nie bloguję, mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone. ;)

 6. Gratuluję statystyk, mi do takich chyba jeszcze brakuje :D
  Zgłaszam się po „Tron Półksiężyca” Saladina Ahmeda :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.